HAKKIMIZDA

Tavukçuluk sektörü için otomasyon ve manuel sistemler üzerinde, düşük maliyetli ve kaliteli hizmet vermek için yenilikçi çözümler üretmektir.

Tamamını Oku

YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTİYORUZ

Yükseltmekle kalmıyoruz, genişletiyoruz!

YENİ NESİL TEKNOLOJİLERLE ÇALIŞIYORUZ

Tüm yenilik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tasarım ve ar-ge çalışmalarımızla daha ileri teknolojiyi, kaliteyi yakalama yolunda çalışmalarımıza özenle devam etmekteyiz.

DÜNYANIZIN BİR PARÇASIYIZ

Alım Makine, kurulduğu yıldan bu yana yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye imza atmış olmakla beraber, her geçen gün sektöründe büyümeye devam eden bir grafik çizmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZİ ÖNEMSİYORUZ

Piyasa ve müşteri odaklı anlayışıyla Alım Makine, müşterileri ile bir uyum içinde çalışarak özel projelerde kendi dizayn ve çözümleriyle onların taleplerini karşılamaktadır. Siz müşterilerimize verdiğimiz iyi hizmet ve kalite anlayışı ile oluşturulan iyi ilişkilerin sürekliliğinin sağlanması için emin adımlarla yolumuzda ilerlemekteyiz.

TEKNOLOJİ GÜCÜMÜZ

Sahip olduğumuz teknolojik alt yapı ve her biri bu sektörde en az 10 yılını geçirmiş olan tecrübeli kadromuz ile tesis kurulumu ve servis hizmeti ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

BİZDEN HABERDAR OLUN HABERLER / FUARLAR / DUYURULAR